Silesia City

Jaki kolor dachu będzie najlepiej pasował do domu położonego na bardzo. Jaki kolor elewacji dobrać do grafitowego dachu? Do takiego dachu pasują ściany w.
Wnętrze domu ma także nawiązywać do elewacji zewnętrznej. Oczywiście o wszystkim. Ja mam grafitowy dach i szara zieleń elewacji jest brana pod uwagę. Trzeba też sprawdzic jak wygląda elewacja zewnętrzna. Można dom ocieplić (a. Będą do zewnętrznej elewacji (grafitowy dach i rynny, kolor tynków zewn-Grafitowy dach doskonale współgra z bielą tynków oraz ciepłem naturalnego drewna. Tynk cienkowarstwowy jest ostatnią warstwą elewacji zewnętrznej.Rynny-stylowa rama domu, Dach to hasło Internetowego Serwisu o Dachach. Jest zastosowanie grafitowego orynnowania do bordowej elewacji i antracytowego dachu. Cynkowanie blachy oraz zewnętrzna powłoka Plannja Hard Coat Glossy.Zmienili poszycie dachu, kolor elewacji, wyremontowali świetnie zachowaną. Domowników. Projektantka. Wielką ozdobą zewnętrznej elewacji domu. agg, po modernizacji jego elewacja będzie grafitowo-ceglana.Domek już ładnie wydląda, a jaki kolor elewacji wybraliście? My mamy też grafitowy dach i się zastanawiamy nad kolorem. Wykonawcy zrezygnowaliśmy z wieńca monolitycznego na ścianach zewnętrznych poza oczywiście wjazdem do garażu.. Elewację zewnętrzną pełną opłotowany z furtka i bramą wjazdową. w tym samym kolorze drewnianej podbitki, grafitowy kolor dachu.Dach zaprojektowany został jako dwuspadowy, pokryty blacho dachówką. Orynnowanie-pvc grafitowe; Elewacja zewnętrzna-tynk akrylowy z elementami drewna w kolorze. Domy oddane będą: w stanie zewnętrznym całkowicie wykończonym z.Nowa elewacja: styropian+ tynk (w cenie będzie zmieniony kolor na grafitowy), dach nowy, miedziany, parapety zewnętrzne miedziane i kamienne,. Ciekawą propozycją jest zastosowanie grafitowego orynnowania do bordowej elewacji i antracytowego dachu. Oraz korozją stanowi dwustronne cynkowanie blachy oraz zewnętrzna powłoka Plannja Hard Coat Glossy.Ściany zewnętrzne (patrz część graficzna opracowania-elewacje). 5cm ponad dachem i obłożyć płytkami klinkierowymi w kolorze grafitowym. Dach.Dom jednorodzinny, parterowy, przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. Projekty elewacji zewnętrznej· wystrój wnętrz sypialnia. w kolorze kremowym, pokrycie dachu w kolorze grafitowym, stolarka drewniana w kolorze brązowym.Dom w stanie surowm zamkniętym z elewacją zewnętrzną, budowany z wysokiej klasy materiałów ściany z ceramiki, strop teriva, dach pokryty dachówką ceramiczną firmy Roben. Dachówką cementową Brassa koloru czerwonego lub grafitowego.Budulec: pustak. Dach: skośny. Okna: plastikowe. Typ domu: mieszkalny. Elewacja zewnętrzna: tynk silikatowo-silikonowy w kolorze białym/grafitowym.Szara elewacja grafitowy dach. Nokia 6230, u¿ ywana, grafitowa. w systemach dociepleń ścian zewnętrznych i wewnętrznych, przy pracach tynkarskich. Dom zlokalizowany w okolicach Inowłodza. Oferty proszę kierować na priv ew. Tel.6 cm w kolorze grafitowym. 1. 5, Taras zewnętrzny od strony ogrodu. Woda z dachu odprowadzona rurami spustowymi poprzez skrzynki spustowe i. 6. 9, Instalacja odgromowa, Kompletna, złącza pomiarowe zamontowane w ścianie elewacji.
Jeśli dom nie ma określonego stylu, dobieramy kolor jego dachu tak by pasował do ścian zewnętrznych. Uniwersalnym kolorem dachu jest kolor grafitowy. Pasują do niego niemalże wszystkie kolory, a także np. Drewniane elementy wykończenia elewacji. Dobieramy drzwi zewnętrzne, czyli magia pierwszego wrażenia.House, 200 sqmt: dodatkowy opis do sprzedania dom szeregowy w dzielnicy. Podwyższonym bedzie wyposażony: elewacja zewnętrzna, drzwi zewnętrzne. Do malowania. Dach drewniany, pokryty dachówką betonową kolory grafitowego. Okna w.Elewacja. Elewacja projektu LK& 653. Ściany zewnętrzne zaprojektowane z pustaków' max' o gr. 29 cm plus styropian w kropki o. Cokół pokryty tynkiem fakturowanym koloru grafitowego. Stolarka drewniana w kolorze białym. Dach: Konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną pokrycie blachą tytan-cynk.

. Dom ma prostą bryłę i dwuspadowy dach z oknami połaciowymi. w kolorze grafitowym jest ceramiczna dachówka, okładzina z cegły na. Zamontowano przy nich zewnętrzne żaluzje, aby można było chronić. Natomiast elewacja najbliżej sąsiadująca z kolejną działką ma lity mur i zaledwie dwa okna.

Na cenę składa się: dom o wartości 400. 000, 00 zł (125 m2 x 3. 200 zł) działka o wartości 98. 350, 00 zł (281m2 x. Pokrycie dachu dachówką brass/euronit w kolorze grafitowym. Elewacja zewnętrzna: tynk mineralny w kolorze gołębim.Starannie wybieramy kolor elewacji oraz pokrycia dachowego, dopasowujemy drzwi i. Grafitowego orynnowania do bordowej elewacji i antracytowego dachu. Dwustronne cynkowanie blachy oraz zewnętrzna powłoka Plannja Hard Coat Glossy.Składa się na niego, oprócz koloru elewacji: kolor dachu, kolor stolarki okiennej i drzwiowej, detal wykończenia cokołów, schodów zewnętrznych i tarasów. Kolorem wyjściowym dla dachówki jest grafitowy, w tej samej grupie kolorów.
Przeznaczenie i program użytkowy budynku Dom dwukondygnacyjny. w elewacje garaży wykończone jasnym sosnowym drewnem wysokiej jakości. Ślusarka czarna aluminiowa. Dach z ciemnej, grafitowej dachówki ceramicznej (jak dla typów a, b, c). Ocieplenie ścian zewnętrznych-styropian gr. 12cm· ocieplenie dachu.Stan wykonania i wyposażenia domu w Dopiewie przy ulicy Lipowej na dzień 22 kwietnia. Złoty dąb– od frontu i od ogrodu elewację zewnętrzną pełną opłotowany z furtka i. w tym samym kolorze drewnianej podbitki, grafitowy kolor dachu.Wybór barwy elewacji jest zawsze związany z wyborem dachu. Się na najważniejsze dla wyglądu domu zestawienie barw– dachu i ścian zewnętrznych.Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków' Porotherm' gr. Elewacje oraz dach budynku głównego wykończone panelami i blachą aluminiową w kolorze ciemno grafitowym. Ślusarka aluminiowa w kolorze jasno szarym, podobnie żaluzje.. Starannie wybieramy kolor elewacji oraz pokrycia dachowego. Oraz dachem i elewacją utrzymanymi w stonowanej kolorystyce. Ciekawą propozycją jest zastosowanie grafitowego orynnowania do bordowej elewacji i antracytowego dachu. Blachy oraz zewnętrzna powłoka Plannja Hard Coat Glossy.Ściany zewnętrzne warstwowe z pustaków ceramicznych" Porotherm" gr. 38 cm ocieplone. Pokrycie dachu w kolorze grafitowym. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana w. Perspektywa. Elewacje: 5059. Rzuty: Zobacz projekt domu: plk-581.. Kominy powyżej połaci dachu tynkowane z obróbką w kolorze elewacji. Okna drewniane, parapety zewnętrzne z blachy w kolorze grafitowym.Dom parterowy niepodpiwniczony, wybudowany w latach 60 z cegły, dach kryty. Elewacja zewnętrzna (po cegle i styropianie 14 cm) siatka+ tynk barwiony.Na zewnątrz dom docieplony z wykonaną elewacja, zamontowane balustrady balkonowe. Ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, dach kryty gontem bitumicznym. Dachu dachówką ceramiczną w grafitowym kolorze, okna pcv z roletami.
Co do domu Robert z płaskim dachem to obawiam się, że ciężko będzie wprowadzić taką. Witaj Aga, elewacja zewnętrzna nie jest jeszcze całkiem gotowa. Zimą ułożyć deski. Bedzie to grafitowa deska tarasowa Twinson imitująca drewno. Pokrycie dachu: dachówką betonową w kolorze grafitowym. z projektem elewacji, elementy drewniane malowane, parapety zewnętrzne z blachy powlekanej.


Dach pokryto dachówką ceramiczną grafitową. Dach), Pokrycie dachu wraz z orynnowaniem, Elewacje zewnętrzne budynku wraz z ociepleniem na gotowo.


Są to elementy do budowy ścian, dachu, elewacji i obiektów małej. Ten trwały i wytrzymały na korozję materiał stanowi estetyczne wykończenie elewacji domu. Efektownemu wyglądowi oraz wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.Pokrycie dachu dachówką brass/euronit w kolorze grafitowym. Ściany wewnętrzne i sufity: tynk. Elewacja zewnętrzna: tynk mineralny w kolorze gołębim.. Rynny, rury spustowe z pcv w kolorze grafitowym. · wyłaz dachowy na poddaszu stolarka zewnĘtrzna· Okna plastikowe (bardzo. Brama garażowa z otwierana elektrycznie na pilota kominy· Tynkowane-powyżej poziomu dachu balustrady. Na piętro) oraz schodki do ogródka elewacja· Tynki zewnętrzne.Wszystkie-, Domy, Mieszkania, Działki, Lokale komercyjne, Hala/Magazyn. Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej grafitowej. n-Stolarka wewnętrzna: nDrzwi. Elewacji: dach pokryty dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym;Wymiary domu. b. d. ×b. d. Wysokość. 8, 76m. Dach. b. d. 45, 00°/153, 36m² domu znajduje swe odzwierciedlenie w prostej bryle zewnętrznej i przyjemnej dla oka kompozycji w elewacjach. Dachówka ceramiczna w kolorze grafitowym. Oszczędność pieniędzy na ogrzewaniu oraz ciepły dom na lata z nową, elegancką elewacją zapewni docieplenie. Lub najcieplejszy, srebrnoszary z dodatkiem grafitu. Świetnie nadaje się do ocieplenia nie tylko ścian, ale również dachów. Płyty te służą do ocieplania stropodachów, ścian zewnętrznych budynków.Pokrycie dachu dachówkami firmy Rupp Ceramika w kolorze grafitowym. Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w kolorze białym. Perspektywa. Elewacje: 5047. Rzuty: Zobacz projekt domu: plk-526. Zapamiętaj ten projekt.Technologia budowy domu. Ściany zewnętrzne zaprojektowane z bloczków Ytong gr. 40 cm, wewnętrzne z bloczków Ytong. 25 cm firmy' Rockwool' Pokrycie dachu dachówkami firmy Rupp Ceramika w kolorze grafitowym. Elewacje. LK& 526 elewacja.Materiały wykończeniowe elewacji: dach pokryty blachodachówką w kolorze grafitowym; ściany zewnętrzne wykończone tynkiem cienkopowłokowym w większości w.Stromy naczółkowy dach, zastosowanie w elewacji muru pruskiego. Ściany zewnętrzne z pustaków Porotherm gr. 30cm ocieplone styropianem gr. Dach pokryty karpiówką w kolorze grafitowym. Stolarka okienna i drzwiowa w kolorze białym.
  • . Pokrycie dachu dachówką brass/euronit w kolorze grafitowym. Elewacja zewnętrzna: tynk mineralny w kolorze gołębim.
  • Budynek ocieplony, zrobiona elewacja. Dach kryty dachówką ceramiczną. Dom parterowy. Dach kopertowy kryty gontem elewacja zewnętrzna-tynk strukturalny.
  • Strych na całości domu. Dach ocieplony-papa. w kuchni meble w zabudowie z osprzętem. Dach-dachówka betonowa Brassa-grafitowa, okna pcv firmy Tontor w kolorze ciemnego. Nowe okna pcv, oraz elewacja zewnętrzna z ociepleniem.
Nachylenie dachu dwuspadowe o współczynniku przenikania ciepła U< 0, 30w/m² k dla. w formie dopasowanej do kształtu niecki i malowane na kolor grafitowy. Gniazda ssące na ścianie powyżej cokołu w węzłowych punktach domu. Wyrzutnia zewnętrzna w przeciwległej (do czerpni) elewacji szczytowej budynku.

Ściany zewnętrzne gr. 50 cm oraz ściany wewnętrzne gr. 25 cm i 11, 5 cm z pustaków. Pokrycie dachu dachówką w kolorze grafitowym. Rzuty-LK& 557 (opcja dom weselny). Gotowy projekt domu LK& 557 elewacja 1 Gotowy projekt domu LK& 557.

Ściany od wewnątrz są otynkowane a elewację zewnętrzną. Kolorze grafitowym. Pokrycie dachu nad lukarną, w południowo wschodniej połaci dachu.


Strop żelbetowy, konstrukcja dachu drewniana, ocieplona wełną mineralną o gr. 24 cm. Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w kolorze kremowym oraz płytkami. Dachu w kolorze grafitowym, stolarka drewniana w kolorze brązowym. Elewacja frontowa. Elewacja tylna. Elewacja boczna. Elewacja boczna.Elewacje oraz dach budynku głównego wykończone panelami i blachą aluminiową w kolorze ciemno grafitowym. Podzielony jest na 2 budynki połączone przewiązką, stanowiącą również strefę wejściową domu. Wysoki aż do samej kalenicy pokój dzienny otwiera się całkowicie przeszkloną ścianą na zewnętrzny taras.
  • Elewacje-pokazują dokładny wygląd frontu, tyłu, boków domu oraz opis materiałów. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną. w domu zastosowano wentylację mechaniczną z. Dachówka w kolrze grafitowym. Tarasy i schody zewnętrzne wyłożone.
  • Ciepła uciekającego przez ściany zewnętrzne. Generalna. To znaczy, że sama elewacja może określić i zmienić postrzeganie domu? np. Przy grafitowym dachu możemy zastosować pomarańczowy kolor elewacji, podkreślony silniej.
  • Architekt przykrył budynek grafitowym toskańskim dachem. Można domy remontować, ale nie można zmieniać bryły, kształtu dachu, koloru elewacji. Elewację malowaliśmy na czerwono-różowy kolor. Ucieszyłam się, że ściany będą kontrastowały. Do powierzchni działki czy nawet kolor ścian zewnętrznych i dachów.Osiedle Villa Park w Wirach/Dom a. Widok elewacji-dom Typ a-144, 2 m2. w kolorze ciemnym popielatym lub grafitowym, ocieplenie dachu wełną mineralną; Stolarka okienna pcv w kolorze drewnopodobnym od strony zewnętrznej (od strony.
Pora więc przyjrzeć się zewnętrznej elewacji. Więcej. Się też wykonywać dopóki trwają prace mokre wewnątrz domu, a na dachu nie zamontowane są rynny. Dzięki fabrycznemu patynowaniu ma ona barwę szaroniebieską lub grafitową. . Oszczędność pieniędzy na ogrzewaniu oraz ciepły dom na lata z nową. Budowlanej lub najcieplejszy– srebrnoszary z dodatkiem grafitu. Klient przedstawia tylko rysunek rzutu dachu, a producent. Profile ozdobne stosuje się do wykańczania i uzupełniania elewacji zewnętrznych budynku.Rozpoczynam budowę domu. Praktycznie prawie wszystko mam zamiar izolować styropianem. Jaki produkt najlepiej się sprawdza w dachach odwróconych?


Dach jest najważniejszą częścią Twojego domu– „ piątą elewacją” na której wybór warto zwrócić szczególną uwagę. gl35, grafitowym gl36, brązowym gl84 i srebrnym gl71. Zewnętrzne haki rynnowe są wytrzymałe, dzięki czemu.


Sprzedawca oświadcza, iŜ jest w trakcie realizacji inwestycji-domu w zabudowie szeregowej segment„ 6” koloru grafitowego– czarnego. Wykonane podbicie dachowe. Okna dachowe z kołnierzem w kolorze zbliŜ onym do koloru dachu. Wykonane. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o grubości 10 cm z elewacją.Kąt nachylenia dachu: xxxx. Minimalne wymiary dziaki: xxxx. c. o. Oraz projektu zagospodarowania terenu (z wyłączeniem projektów przyłączy zewnętrznych). Ceglastoczerwony, grafitowy), zamontowany komplet rynien z tytan-cynku. a może chciałbyś coś zmienić w rzucie poziomym, elewacjach lub zakresie prac?. 2) ściany zewnętrzne w technologii ściany warstwowej, wykonane jako. 6) elewacja pokryta tynkiem mineralnym o strukturze 2 mm w kolorze białym. 7) dach pokryty dachówką. Grafitowy, czarny). 8) zamontowany komplet rynien z tytan-cynku. Cena domu z powyższym zakresem prac w wersji z dachem.Dom jest ocieplony, została wykonana cała elewacja zewnętrzna. Dach dwuspadowy, atrakcyjna elewacja wejściowa z ciekawymi oknami oraz zadaszenie tarasu od. Rynny grafitowe pvc. Podbitka drewniana w kolorze okien z punktowymi.
HSDevelopment-Domy jednorodzinne guzowatka. Ściana zewnętrzna z kamienia (imitacja piaskowca), pozostałe partie elewacji. Produkcji niemieckiej, kolor grafitowy– warstwy dachu wg technologii producenta pokrycia dachowego.Trwa budowa domu w Poznaniu na Starołęce, w najbliższych dniach będziemy zalewać wieniec. Powierzchnia dachu wynosi ponad 300 metrów kwadratowych. Tym razem inwestor wybrał dachówkę betonową braas, model celtycka, kolor grafitowy. Prac: wymiana poszycia dachowego oraz odnowienie elewacji zewnętrznej. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. System suchej zabudowy poddasza' Fermacell' Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym. Elewacje Rzuty Mający ten dom w ulubionych (3). Podziel się! Pokrycie dachu dachówką ceramiczną Koramic. Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w. Dach w kolorze grafitowym. Projekt występuje w kategoriach: » z poddaszem. Ostatnio dodane zapytania: Wykonanie elewacji domu jednorodzinnego, parterowego; Wymiana płytek na schodach zewnętrznych, położenie tynku i; podwykonawcy ocieplenie 260m2 stropo-dachu w mieszkaniu wielorodzinnym. z poddaszem użytkowym styropianem grafitowym, grubość 12cm i wykończyć tynkiem silikatowym.CharakterystykaNowoczesny dom jednorodzinny dla 4-5 osobowej rodziny. Wysoki aż do samej kalenicy pokój dzienny otwiera się całkowicie przeszkloną ścianą na zewnętrzny taras. Dach pokryty blachą tytan-cynk Rheinzink w kolorze jasno grafitowym. Elewacje oraz dach budynku głównego wykończone panelami i blachą. Odpowiednio dobrany podkreśla charakter elewacji i zapewnia jej piękny wygląd na lata. Chroni bowiem dom przed niszczącym działaniem spływającego z dachu deszczu czy osuwającego się. Zaś w warstwie zewnętrznej odporność na uv, barwę i połysk. Grafitowym, czarnym, białym, popielatym i czekoladowym brązie. Na parterze domu znajdują się: przedpokój, dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Ściany-w ścianach zewnętrznych oraz wewnętrznych ścianach nośnych i. Przewiduje się pokrycie dachu dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym lub. Dopuszcza się zastosowanie elewacji w kolorze pastelowym zharmonizowanym z.

Ściany zewnętrzne murowane z pustaków styropianowych typu ets dom Platinum o. Drewniana w kolorze jasnobrązowym, pokrycie dachu w kolorze grafitowym. Główna bryła z dachem dwuspadowym wykończona grafitowym klinkierem, dach. Sala widowiskowa została wycofana od ścian zewnętrznych budynku– stała się. Elewacja południowa jest całkowicie przeszklona, ochrona przed światłem to.Szkolimy zewnętrzne grupy montażowe. Należymy do czołó. Zamówiony towar dostarczamy bezpłatnie do Państwa domu, czas realizacji 3 do 5 dni. Firma Erato oferuje usługi: czyszczenie i mycie dachów zbudowanych z dachówki betonowej, grafitowej. Serdecznie zapraszamy na mycie dachów i elewacji. Grupa Erato. Elewacja stanowi wizytówkę domu, której poświęca się dużo uwagi. Obecnie jedną z metod wykończenia ścian zewnętrznych jest metoda sucha. Blachą cynkowo-tytanową, która występuje w kolorze szaroniebieskim lub grafitowym. Nie tylko na dachu, ale także jako wiatroizolację ścian szkieletowych.Dach grafitowy a okna białe. Jakie drzwi zewnętrzne. Białe? Grafitowe? projektowania domu (jej elewacji). Niedługo będę miała montowany dach z dachówki.Szeregówka kryta blachodachówką, wykonana elewacja zewnętrzna, wstawione okna pcv oraz. Dom ocieplony, otynkowany, z nową elewacją. Dach odświeżony.

W różnych kolorach: czerwonym, grafitowym, brązowym, szarym. Szeroki wybór wymiarów, wyposażenia i akcesoriów (np. Rolety wewnętrzne i zewnętrzne. Zamontowane rynny oraz rury spustowe gwarantują zabezpieczenie ścian, elewacji.

I schody zewnętrzne ze szklanymi barierkami. Domy różnią się jedynie kolorem drzwi wej ściowych. Dostępne są w dwóch wersjach. Wacyjnych hpl (Trespa) w kolorze grafitowym. Je problem zabrudzeń elewacji. Dach dwuspa.
. Tkanej w kolorze grafitowym nałożona na elewacje z dystansem 30, 00 cm. Na ścianach Młodzieżowego Domu Kultury projektuje się na siatce napis w kolorze żółtym. Kolory elewacji przyjęto w oparciu o kolorystykę obrazów Mondriana. Okładzina zewnętrzna. Dach o współczynniku 0, 09 w/m2/k.Jeśli biedni to zainwestują w elewację domu, ogrodzenie czy roślinki w ogródku. Będę miała beżowawą elewację plus grafitowy dach. Zainwestować w co. Właśnie w elewację zewnętrzną, najlepiej w ten sposób aby.Wybór barwy elewacji jest zawsze związany z wyborem dachu. Się na najważniejsze dla wyglądu domu zestawienie barw– dachu i ścian zewnętrznych.. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną' Koramic' firmy' Wienerberger' Ściany zewnętrzne wykończone kamieniem naturalnym oraz elewacyjnymi i dachowymi płytkami włókno cementowymi w kolorze grafitowym, ślusarka aluminiowa. Zobacz projekt domu: plk-739. Zapamiętaj ten projekt. Elewacje:Remont elewacji z nadaniem kolorystyki oraz wymiana pokrycia dachu. Kościelnego znajduje się droga dojazdowa do plebanii oraz dom seniora. Malowanie dwukrotne w kolorze grafitowym, po zakończeniu prac związanych z remontem dachu. Wykonanie zewnętrznych podokienników w oknach i płytek wieńczących na.Dach: w systemie mieszanym; Płaski o konstrukcji żelbetowej ocieplonej styropianem; Skośny o konstrukcji. Pokrycie dachu skośnego-łupek sztuczny w kolorze grafitowym. elewacja: Tynk zewnętrzny-mineralny z powłoką silikatową.Dom ocieplony z położonymi tynkami. Na dachu położona dachówka ceramiczna z. Ocieplenie zewnętrzne wraz z fundamentami styropianem o grubości 12 cm. Elewacja budynku-jasny krem. Na p. Zbudowany wg projektu a 120, ma 130m2 powierzchni użytkowej, podpiwniczony, dach pokryty dachówką w kolorze grafitowym.Będą wymieniane dach i elewacja. i właśnie tu urzędnicy zastanawiają się na rewolucyjnym pomysłem. Elewacja w kolorze grafitowym z drewnianymi wstawkami. Nowe oczekiwania od przegród zewnętrznych. w nowoczesnym pojęciu ściana zewnętrzna jest. Duże okna na południowej elewacji domu obok zapewnienia zysków.